So it is stated as 1.5$/1000 units. But what is unit stands for? Is that just a price for an image input? But is there any difference if i will upload one image with only few rows of text or huge image with dozens or hundreds of multiple labels - will they cost the same?
User | Count |
---|---|
2 | |
1 | |
1 | |
1 | |
1 |